Bardzo dobre są pudry w kamieniu

Mam znajomą kosmetyczkę, która ma kontakt z wieloma przedstawicielami handlowymi z różnych firm. Zawsze, gdy mam wątpliwości co do jakości czy składu kosmetyku pytam ją o zdanie. W moich oczach jest ona fachowcem i specjalistą. Jednym słowem osobą, która jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Naprawdę zna się na rzeczy i potrafi profesjonalnie doradzić w kwestiach nie tylko kosmetycznych ale i stylizacyjnych.

Wybór bardzo dobrego pudru w kamieniu

bardzo dobry puder w kamieniuPotrzebowałam bardzo dobry puder w kamieniu. Taki, który dobrze się rozprowadza oraz nie tworzy efektu maski. Zapytałam koleżanki, który uważa za bardzo dobry puder w kamieniu. Powiedziała mi o różnych właściwościach i cechach jakościowych pudrów w kamieniu oraz zaleciła, aby poszukała firmy iks, ponieważ ten będzie dla mnie najodpowiedniejszym. Puder był mi potrzebny na zbliżające się wesele siostry, dlatego zależało mi na czasie. Postanowiłam go zamówić przez Internet. Okazało się, że wybór jest spory a ilość odcieni mnie zaskoczyła. Musiałam zadzwonić do przyjaciółki po radę. Dzięki naszej rozmowie dobrałam idealny kolor pudru. Na weselu twarz moja promieniała. Muszę przyznać, że mój wybór padł na naprawdę bardzo dobry puder w kamieniu, który idealnie ukrył moje niedoskonałości. Nie było widać żadnych przebarwień ani pękniętych naczynek, których nie brakuje na mojej twarzy. Dzięki pudrowi czułam, że mam profesjonalnie wykonany makijaż i nic mi nie spłynie, nawet podczas całonocnej imprezy i ciągłego tańca. W pewnym momencie, w trakcie wesela, podeszła do mnie ciotka z którą dawno się nie widziałam. Zapytała czy korzystałam z zabiegów odmładzających, ponieważ moja cera wygląda dużo młodziej. Odpowiedziałam, że nie i nie zdradziłam jej mojej małej tajemnicy. Koleżance jestem bardzo wdzięczna za cenne wskazówki i profesjonalną a zarazem fachową pomoc, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Takich koleżanek życzę każdej kobiecie, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy taka pomoc będzie nam potrzebna. Generalnie cała impreza siostry i jej męża udała się a wszyscy byli zadowoleni. Ja też. To było najpiękniejsze wesele na jakim byłam. Stwierdzam, że rady koleżanek kosmetyczek mogą być bardzo cenne.

Nie bójmy się pytać innych kobiet o radę i wymieniajmy się wskazówkami oraz inspirujmy nawzajem. Może pomyślę o założeniu strony w portalu społecznościowym, gdzie kobiety mogłyby się wymieniać cennymi doświadczeniami oraz nawzajem inspirować. To mógłby być strzał w dziesiątkę. Wiele kobiet poczułoby, że ma obok siebie grupę, która jest skłonna jej dobrze doradzić oraz służyć pomocą.

Bardzo dobre są pudry w kamieniu
Przewiń do góry