Jaki rower elektryczny wybrać?

 

Kupno roweru elektrycznego to spore wyzwanie. Wśród wielu modeli i firm ciężko wybrać, reklamami też nie zawsze warto się sugerować. Jednak na rynku jest firma, której produkty doskonale się sprawdzają zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych elektrycznych cyklistów. Haibike Xduro, to doskonały model jaki śmiało można polecić każdemu.

Elektryczne górskie rowery Xduro

elektryczny haibike xduroRowery elektryczne to nowatorski sprzęt, który cieszy się coraz większą popularnością. Jest połączeniem standardowego roweru i roweru zasilanego silnikiem. To tworzy naprawdę wybuchową mieszankę. Rower elektryczny dostarcza zarówno wsparcia jak i adrenaliny. Wszystko zależy od tego, w jakim terenie jest użytkowany. Wspomaganie silnikowe stanowi wsparcie dla siły naszych mięśni podczas trudnych, górskich tras oraz podjazdów. Przy zjazdach przydaje się jako dodatkowy napęd, zwiększający prędkość. Rower elektryczny Haibike Xduro to propozycja dla wszystkich, którzy chcą kupić porządny sprzęt w rozsądnej cenie. Jest on wyposażony w aluminiową ramę, wyprofilowaną i ultra – lekką. Jest odpowiednio usztywniona, dzięki czemu przejmuje na siebie część drgań i amortyzuje nierówności. Haibike to także ergonomiczne, profesjonalne siodło, które nadaje się nawet na długie, górskie trasy. Kierownica jest dość niekonwencjonalna, gdyż jest wyposażona w wyświetlacz, który stanowi komputer naszego roweru. Możemy na nim monitorować prędkość z jaką jedziemy, tryb jakim jedziemy, a także realizować plan treningowy. Komputer w rowerze elektrycznym Xduro jest mocno zaawansowany. Wykorzystując nowoczesne oprogramowanie zapisuje i analizuje dostępne dane, dając nam pełen obraz tego, w jaki sposób spędzamy czas na rowerze, jakie tempo jest naszym średnim, ile kalorii spaliliśmy i jaki dystans przebyliśmy. Umieszczony na kierownicy panel sterowania, to też urządzenie włączające i wyłączające wspomaganie silnikowe. Kiedy jest włączone, na panelu sterowania monitorujemy stan naładowania baterii oraz jej średnie zużycie. Jednak pamiętajmy, że zużycie baterii jest uzależnione od wagi rowerzysty, rodzaju trasy, terenu oraz siły mięśni naszych nóg.

Haibike Xduro to rower elektryczny najnowszej generacji. Wyposażony jest w świetnej jakości osprzęt i oprogramowanie. Jego charakterystyczny pazur, bardzo dobrze odzwierciedla design. To sportowy szyk, z nutą charyzmy. Jadąc na Xduro możemy być pewni, że nasza obecność nie zostanie niezauważona. Będzie nam towarzyszył wzrok ciekawskich i zainteresowanych tego rodzaju sprzętem.

 

Jaki rower elektryczny wybrać?
Przewiń do góry