Kolor rozświetlacza do kości policzkowych

Wśród wielu różnorodnych kosmetyków, które kobiety wykorzystują każdego dnia do wykonania codziennego makijażu, w ostatnim czasie coraz częściej wymienia się również rozświetlacz, który pozwala na nadanie twarzy odpowiedniego blasku. Umiejętne zastosowanie rozświetlacza na kościach policzkowych (i nie tylko) pozwala uzyskać efekt rozświetlonej twarzy pełnej życia i promiennego blasku. Musimy jednak pamiętać, by odpowiednio dobrać rozświetlacz do naszej cery.

Dobieranie polecanego rozświetlacza

polecany rozświetlacz na kości policzkoweAby rozświetlacz w odpowiedni sposób zadziałał na naszej twarzy i dał właściwe efekty, musi być nie tylko nałożony we właściwy sposób, ale również dobrany do odcienia naszej skóry. Na rynku znajdziemy rozświetlacze w różnej formie, zdecydowanie największą popularnością cieszą się rozświetlacze prasowane, ale również produkty tego typu bazujące na konsystencji płynu znajdują swoich zwolenników. Każdy polecany rozświetlacz na kości policzkowe dostępny jest na rynku w kilku różnych odcieniach, byśmy mogli wybrać produkt, którego zastosowanie przyniesie nam najkorzystniejsze efekty. W przypadku doboru rozświetlacza do naszej karnacji, w pierwszej kolejności powinniśmy określić, czy jest ona utrzymana w typie zimnym czy też ciepłym. Kiedy określimy typ naszej karnacji, analogicznie do niej powinniśmy dobrać rozświetlacz, który będzie cechował się dodatkiem ciepłych lub zimnych drobinek. Określenie, które są którymi powinno odbywać się w oparciu o ich kolor. Złote drobinki będą doskonałe dla ciepłej karnacji skóry, zaś drobinki utrzymane w srebrnym kolorze świetnie podkreślą karnację typu zimnego. Bez względu na to, czy zdecydujemy się korzystać z rozświetlacza w kamieniu, czy też z rozświetlacza w płynie, musimy pamiętać, by nie używać go w zbyt dużej ilości, co mogłoby prowadzić do otrzymania przesadnego efektu sztucznego lustra. Chociaż mówi się o rozświetlaczu do kości policzkowych, jego zastosowanie może być zdecydowanie szersze i skutkować efektami wizualnie odmładzającymi naszą twarz i niwelującymi ślady zmęczenia, które najczęściej przejawiają się różnymi przebarwieniami.

Bardzo częstym zastosowaniem rozświetlacza jest nałożenie jego niewielkiej ilości pod łukiem brwiowym, a także w kącikach oczu, co doskonale rozświetla spojrzenie i odciąga uwagę obserwatorów od cieni pod oczami. Zastosowanie rozświetlacza jest też ciekawym sposobem na optyczne powiększenie ust i zwrócenie na nie większej uwagi – aby osiągnąć taki efekt, wystarczy odrobinę rozświetlacza umieścić pod dolną wargą.

Kolor rozświetlacza do kości policzkowych
Przewiń do góry