Męskie zegarki z drewna

 

Zegarek jest dodatkiem, który doskonale sprawdzi się jako element stylizacji zarówno eleganckiej, np. garnituru, jak i ubioru, jaki nosi się na co dzień. Ponadto jest to element, który spełnia nie tylko funkcję estetyczną nadając stylizacji ciekawego charakteru, ale także jest czasomierzem, dzięki któremu nie trzeba sięgać do kieszeni lub torby po telefon, aby sprawdzić, która jest aktualnie godzina. Jest to czasami przydatne, kiedy znajdujemy się w sytuacji, w której dyskretnie potrzebujemy się tego dowiedzieć.

Drewniany zegarek uzupełnieniem męskiej stylizacji

polecane drewniane zegarki męskieW dzisiejszych czasach ekologia staje się coraz bardziej popularna, dzięki czemu rośnie także zainteresowanie różnorodnymi produktami, do wykonania których zostały wykorzystane naturalne materiały. Należą do nich np. elementy biżuterii oraz zegarki wykonane z drewna. Bardzo modne są polecane drewniane zegarki męskie, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie stylizacji nie tylko eleganckiej, ale także codziennej. Różnorodność drewna, z jakiego tworzy się koperty oraz tarcze takich czasomierzy pozwala na wiele ciekawych połączeń. Materiały mogą pochodzić z drzew rodzimych, takich jak np. orzech czy dąb, ale także z roślin egzotycznych, do których zaliczyć można np. heban czy wenge. Bransolety drewnianych zegarków też mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów, od naturalnej skóry, przez drewno, aż do nylonu. Dzięki temu każdy powinien znaleźć coś odpowiadającego jego upodobaniom czy charakterowi, niezależnie od tego, czy preferuje stylizacje eleganckie czy nieformalne. Bardziej stonowane połączenia zastosowane w takich zegarkach, np. ciemne drewno koperty i tarczy oraz brązowy lub czarny skórzany pasek doskonale będą pasowały do garnituru na eleganckie przyjęcie czy do pracy, która wymaga takiego ubioru na co dzień. Drewno jaśniejsze albo o ciekawszej barwie, a także połączenie dwóch jego rodzajów w zestawieniu z kolorowym paskiem będą ciekawym uzupełnieniem codziennego stroju, niewątpliwie przyciągającym wzrok innych osób.

Zegarek wykonany z drewna jest lżejszy od jego tradycyjnego pierwowzoru, dzięki czemu bardzo wygodnie nosi się go na ręce, niezależnie od rozmiaru koperty. Jest to także ciekawy pomysł na prezent np. na urodziny dla mężczyzny , który ceni sobie nie tylko niepowtarzalny wygląd, ale także funkcjonalność tego, co chciałby dostać. Taki dodatek rewelacyjnie uzupełni każdą stylizację, nadając jej nieco ciekawszego charakteru, a także pozwalając na wyrażenie swojego stylu w niebanalny sposób.

 

Męskie zegarki z drewna
Przewiń do góry