Modna koszulka streetwear z nadrukiem

Ubiór streetwearowy jest bardzo modny wśród współczesnej młodzieży. Bluzy, czapki i koszulki sprzedają się bardzo szybko, zarówno wśród markowych produktów, jak i tych tańszych. Będąc projektantem musisz wiedzieć co zamieścić na koszulce, aby młodzi ludzie chcieli ją kupić. Najbardziej popularne są koszulki z nadrukami, dlatego ważny jest pomysł na ciekawy nadruk. Powinien on składać się z dobrego koloru i ciekawych obiektów znajdujących się na nim. Moje proste rady pozwolą stworzyć nadruk idealny.

Jak zaprojektować koszulkę streetwear?

koszulka męska streetwear z nadrukiemNa pewno wiesz, że taka odzież jest luźna. Chodzi zarówno o jej krój, jak i wrażenie, które sprawia. Koszulka męska streetwear z nadrukiem powinna właśnie taka być. Moda dotycząca kolorów na tych ubraniach całkowicie zmieniła się w ciągu ostatnich dwóch lat. Dawniej korzystano z jaskrawych barw, które rzucały się w oczy. Aktualnie modne są wyblakłe kolory, zwłaszcza w odcieniach niebieskiego i różowego. Nadruk również nie może być zbyt kolorystyczny. Najlepiej jeśli będzie na nim grafika przypominająca obrazki z lat dziewięćdziesiątych. Wyraźnie widać, że korzysta się z takich własnie akcentów w projektowaniu ubrań. Najpopularniejsze marki na świecie, tworzące męskie koszulki steetwear stosują takie nadruki. Dobrze jest poruszyć na nadruku taki temat, jaki jest bliski młodzieży. Dobrymi akcentami są te, które kojarzą się z jazdą na deskorolce, rowerze typu bm lub grą w koszykówkę. Powraca się do stylu amerykańskiego w projektowaniu koszulek. Dobrym pomysłem będzie wydłużenie koszulki tak, aby sięgała do połowy uda. Koszulki mogą mieć mocno widoczne szwy, ponieważ takie detale są modne wśród młodzieży. Wystarczy, że wyjdziesz na ulicę, a zobaczysz takie ubrania. Trend ten kojarzy się z modą na dziury w spodniach jeansowych. Z pewnością widziałeś takie, a być może nawet sam je posiadasz. Projektując koszulkę męską możesz dodać do kompletu jakieś inne akcesoria w tym stylu. Mile widziane będą czapki z daszkiem lub skarpetki. Dodawanie takich akcentów w ubiorze jest bardzo ważne dla młodzieży, dlatego chętnie z tego korzystają. 

Ubrania w luźnym stylu są modne już przez wiele lat, jednak ich szczegóły bardzo się zmieniają. Niedawno nie wyobrażano sobie ubierania różowych rzeczy, a dzisiaj takie koszulki cieszą się dużą popularnością. Sprawdź, jakie środki są wybierane przez światowych projektantów. Możesz się nimi inspirować, co nie przeszkodzi Ci w wymyśleniu unikatowych koszulek. Zadbaj o to, by sprawiały wrażenie luźnych. Młodzież z pewnością zechce kupić Twoje produkty. Nie liczy się marka, lecz styl i jakość koszulki. 

Modna koszulka streetwear z nadrukiem
Przewiń do góry