Nowoczesny sprzęt elektryczny do rehabilitacji

 

Wyposażenie chorego w odpowiedni sprzęt do rehabilitacji to priorytet w opiece nad każdą osobą rehabilitowaną. Bierze się tutaj pod uwagę ułatwienie pracy osoby opiekującej się chorym, a przede wszystkim zapewnienie najlepszych warunków do leczenia i rehabilitacji dla samego pacjenta. Niezależnie od tego, jaki konkretnie rodzaj sprzętu jest potrzebny – powinien wyróżniać się wysokim stopniem funkcjonalności oraz wytrzymałą konstrukcją.

Zalety inwalidzkich wózków elektrycznych

wózki inwalidzkie elektryczne ze sklepu onlineW sklepach medycznych oferujących specjalistyczny sprzęt do rehabilitacji znajdziemy: łóżka ortopedyczne i materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, balkoniki i różnego rodzaju podnośniki. Jeżeli potrzebny jest elektryczny wózek inwalidzki, konieczne jest porównanie przede wszystkim dostępnych funkcji oraz sposobu wykonania. Wózki inwalidzkie elektryczne ze sklepu online zapewniają maksymalną funkcjonalność oraz dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Musimy pamiętać, że obszar komfortowych rozwiązań powinien być ukierunkowany na sprawny transport i możliwość bezproblemowego przemieszczania się w pomieszczeniach i na zewnątrz. Trzeba zapewnić choremu możliwość swobodnego poruszania się pomiędzy wszystkimi pomieszczeniami w domu. Zaawansowane mechanizmy, które zostały zastosowane w elektrycznych wózkach umożliwiają regulację na kilku poziomach: regulowany kąt oparcia i siedziska, regulowaną wysokość siedziska wraz z podłokietnikami oraz dostosowanie odpowiedniej głębokości siedziska. Wszystkie poziomy regulacji pozwalają na znacznie łatwiejsze dopasowanie pozycji pacjenta do codziennych warunków – np. poruszanie się po mieszkaniu i wykonywanie prostych czynności. Elektryczne wózki inwalidzkie zapewniają dużą zwrotność w pomieszczeniach, oraz zdecydowane ułatwienie w pokonywaniu przeszkód w warunkach zewnętrznych – np. w przypadku podestów czy progów. Profesjonalny sprzęt medyczny, w tym wózki inwalidzkie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

Specjalistyczne wózki inwalidzkie to sprzęt prosty w demontażu, umożliwiający również bezproblemowe przewożenie w samochodzie. Trwała konstrukcja i dopracowanie wszystkich detali gwarantują użytkowanie takiego sprzętu rehabilitacyjnego przez wiele lat. Komfort użytkownika i wysoka funkcjonalność są w tym przypadku kwestią pierwszorzędną. Elektryczny wózek inwalidzki jest niezastąpiony do funkcjonowania i wykonywania nawet najprostszych czynności każdego dnia.

 

Nowoczesny sprzęt elektryczny do rehabilitacji
Przewiń do góry