Solidna taśma zamkowa wykorzystywana w modzie

W zeszłym roku obroniłam tytuł magistra na Akademii Sztuk Pięknych. Podczas wielu lat nauki zaprojektowałam różne modele ubrań oraz akcesoriów, nie ukrywam jednak, że najbardziej dumna jestem z zaprojektowanego przeze mnie plecaka, do którego produkcji wykorzystałam szalenie modny dziś welur. Zaprojektowany przeze mnie plecak wyróżniał się niezwykle ciekawym designem. Różowy, przyjemny w dotyku welur zestawiłam bowiem z większą ilością zamków błyskawicznych, które pełniły dwie zasadnicze funkcje – były nie tylko praktycznym zapięciem, ale również swego rodzaju ozdobą. Do produkcji mojego flagowego plecaka wykorzystałam m.in. solidne taśmy zamkowe, które zakupiłam w pewnym sklepie internetowym oferującym różne akcesoria pasmanteryjne. 

Dlaczego warto zakupić solidne taśmy zamkowe? 

solidna taśma zamkowaNa samym wstępie muszę zaznaczyć, że zawsze bardzo interesowałam się różnego rodzaju nowinkami, które co jakiś czas pojawiają się w świecie mody. Do gustu przypadły mi zwłaszcza metalowe zamki błyskawiczne, które zawsze postrzegałam również w kategoriach swoistej ozdoby. Zakupiona przeze mnie solidna taśma zamkowa spodobała mi się do tego stopnia, że postanowiłam wykorzystać ją do produkcji moich welurowych, kobiecych plecaczków. Taśmy zamkowe wcale nie są drogie, dlatego też mogłam pozwolić sobie na zakup taśm o długości kilku metrów. Warto przy tym podkreślić, że taśmy zamkowe występują w różnych wariantach kolorystycznych. Oprócz bazowej czerni czy srebra w niektórych pasmanteriach można również zakupić taśmy w kolorze różu, fileru, złota czy żółci. Do produkcji plecaków postanowiłam wykorzystać właśnie kolorowe, rzucające się w oczy taśmy, którymi przyozdobiłam również ramiączka plecaka. Podczas projektowania bardzo szybko doszłam do wniosku, że taśmy te prezentują się na swój sposób bardzo stylowo. Postanowiłam więc uczynić z nich swój znak rozpoznawczy. Warto również podkreślić to, że zakupione przeze mnie taśmy zamkowe bardzo łatwo wszywa się w nawet najbardziej wymagające materiały. Zamki są również bardzo solidne i mało awaryjne, moim zdaniem sprawują się one znacznie lepiej niż standardowe guziki czy zapięcia na rzepy. 

Zaprojektowane przeze mnie plecaki okazały się prawdziwym hitem. Moje projekty zaczęły cieszyć się tak dużym zainteresowaniem, że postanowiłam założyć sklep internetowy, w którym po dziś dzień sprzedaję moje akcesoria. Moim charakterystycznym znakiem filmowym stały się właśnie moje ukochane taśmy, które jak widać przypadły do gustu również moim klientkom.

Solidna taśma zamkowa wykorzystywana w modzie
Przewiń do góry