Sprawdzony Kross Lea 1.0

 

Kross jest polskim producentem rowerów, osprzętu, akcesoriów oraz odzieży sportowej, przeznaczonej dla cyklistów. Produkuje dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by cała rodzina zaopatrzyła się w jednoślady właśnie tej firmy. Jednak dzisiaj zajmiemy się linią Lea, która jest dedykowana wyłącznie paniom. 

Tanie Krossy Lea 1.0

tani kross lea 1.0Seria Lea to flagowa linia od Krossa, przeznaczona dla pań. To rowery górskie o bardzo kobiecej stylistyce, dostępne w wielu atrakcyjnych zestawach kolorystycznych. Design ma dla niektórych kobiet znaczenie kluczowe, dlatego też Lea malowane są delikatnym, nieco połyskującym lakierem. Zestawy kolorystyczne są bogate i z reguły jest to biel przemieszana z turkusem, żółcią oraz innymi, ciepłymi barwami. Kross Lea 1.0 to wersja podstawowa, ale mimo tego znajdziemy tu wszystko, czego można oczekiwać od roweru w tak atrakcyjnej cenie. Podstawą konstrukcji Lea 1.0 jest aluminiowa, bardzo lekka, sztywna rama. Opiera się ona na dwudziesto sześcio calowych kołach, wyposażonych w markowe opony. Maja one bieżnik specjalnej konstrukcji, który ułatwia odprowadzanie nadmiaru wody i błota podczas jazdy w trudnych warunkach pogodowych i terenowych. Napęd stanowi dwadzieścia jeden biegów i jest to wystarczająca liczba, by móc poszaleć nawet na górskich podjazdach. Hamulce to klasyczne i niezawodne V-Brake, których moc i precyzja jest powszechnie znana. Jeżeli na rower nie mamy budżetu większego niż tysiąc dwieście złotych, to tani Kross Lea 1.0 jest najlepszym rozwiązaniem. Bowiem za tą cenę nie otrzymamy u konkurencji jednośladu lepiej wykonanego i lepiej wyposażonego. Lea 1.0 to uniwersalny rower dla kobiet, bez zróżnicowania na wiek, ponieważ jego design jest ponadczasowy. Pasuje zarówno dla studentek, mam, jak i żywiołowych babć. Dlatego też doskonale sprawdzi się jako prezent dla dowolnej z tych grup. Markowy osprzęt i świetny design  na pewno sprawią, że z takiego podarku ucieszy się nawet najbardziej wymagająca kobieta. Dlatego warto, by nawet panowie zapoznali się z modelami serii Lea, z naciskiem na 1.0.

Rowery Kross są doceniane nie tylko przez klientów, ale również przez branżę rowerową, która zajmuje się testowaniem oraz opisywaniem jednośladów, jakie są na polskim rynku. Tak się złożyło, że seria Lea zawsze jest wysoko oceniana i zajmuje czołowe miejsca w rankingu popularności damskich rowerów. Duża w tym zasługa nie tylko niskiej ceny, ale przede wszystkim jakości i nowoczesnego, kobiecego i stylowego, designu. 

 

Sprawdzony Kross Lea 1.0
Przewiń na górę